Tragedija u fudbalskoj Srbiji! Igrač preminuo na utakmici!

Takmičenje je odmah prekinuto.

Трагедија у фудбалској Србији! Играч преминуо на утакмици!

Foto: Kiyoshi Takahase Segundo / Panthermedia / Profimedia

Veteranski fudbalski turnir "Belgrade Open Heart" je trebalo da bude događaj koji će okupiti igrače iz raznih evropskih zemalja, ali nažalost ova manifestacija prekinuta je zbog tragedije.

Nažalost, posle jedne od utakmica, jedan igrač je preminuo, prenose beogradski mediji.

Posle jednog meča umro je čovek koji je 1975. godište. Turnir je prekinut pre četvrtfinala.

Turnir Belgrade open Heart je okupio veterane iz čak osam država. Predstavnike su imali Srbija, Engleska, Portugal, Rumunija, Grčka, Bosna i Hercegovina, Severna Makedonija i Bugarska.

Na turniru su igrale čak dve reprezentativne selekcije veterana iz Engleske, a turnir se igrao u dve kategorije: 34+ i 50 plus.

Organizatori turnira su FK Taurunum Veterani, a veliku podršku je pružio Fudbalski savez Beograda. Na turniru se igra u formatu 11 na 11, a bilo je predviđeno da sve utakmice traju 30 minuta.

Bonus video: In memoriam - Pele

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ZVEZDA POČINJE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem crveno-belima ako misle da se plasiraju u LŠ

ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ

Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).

21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06

Komentari (0)

ISPOVEST RUSKOG DEZERTERA: Pobegao sa fronta preko BiH i Hrvatske, spas od deportacije našao u crkvi