DILEME NIJE BILO: Veljko Paunović predvodi Ovijedo u La ligi
SRPSKI trener Veljko Paunović uspeo je da vrati Ovijedo u La ligu posle 24 godine. Zbog toga je nagrađen novim ugovorom.
Foto: Profimedia
Ovaj 47-godišnji stručnjak iz Strumice je produžio saradnju sa ovim klubom na još jednu sezonu i imaće tu čast da predvodi ekipu u najkvalitetnijem rangu španskog fudbala.
On je tim preuzeo krajem marta. Tada je Ovijedo bio šesti na tabeli, ali je kroz plej-of uspeo da se domogne La lige, pobedivši u finalu Mirandes.
Nema sumnje da će klub sa "Karlos Tartijere" stadiona pokušati da ostane u drušrvu Barselone, Real Madrida...
Podsetimo, Paunović zna kako se prave veliki rezultati. Svi pamte kad je kao selektor reprezentacije Srbije do 20 godina osvojio Svetsko prvenstvo 2015. godina.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)