STADION ČIKA DAČA DOBIO ODOBRENJE UEFA: Spreman za međunarodne utakmice
Stadion „Čika Dača“ u Kragujevcu dobio je zvanično odobrenje UEFA za odigravanje međunarodnih mečeva - potvrdio je generalni direktor FK Radnički 1923 Igor Konatar.

Foto : Grad Kragujevac
Predstavnici Komisije UEFA nedavno su izvršili inspekciju objekta, nakon koje je usledilo zeleno svetlo za održavanje utakmica u okviru evropskih takmičenja.
Ekipa Radničkog, predvođena trenerom Feđom Dudićem, imaće priliku da eventualne evropske nastupe odigra upravo na domaćem terenu.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Radničkog 1923 će u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije igrati protiv pobednika duela između finskog SJK-a i Klaksvika sa Farskih Ostrva – odlučeno je žrebanjem za drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencije u Nionu.
Kragujevčani će biti domaćini u prvoj utakmici.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU

NOVA SEZONA, ISTI CILjEVI: Zvezda započinje odbranu titule pred svojim navijačima, "novajliji" se ne piše dobro u Beogradu
PRVI meč u tamičarskoj sezoni 2025/26 Crvena zvezda će odigrati protiv Javora iz Ivanjice kojeg dočekuje na "Stadion Rajko Mitić" od 20.00.
19. 07. 2025. u 07:20

NIJE MOGAO DA DOĐE SEBI: Evo šta je Nikola Jokić upravo doživeo u Kini (VIDEO)
Nikola Jokić, najbolji košarkaš današnjice ma šta MVP glasanja "stručnjaka" u NBA ligi govorila, još uvek nije zvanično potvrdio da li će igrati za reprezentaciju Srbije na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu, ali to možda i ne čudi jer iz sponzorskih razloga mora da ide sa kontinenta na kontinent.
17. 07. 2025. u 19:39

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)