"ODIGRALI SMO PROSEČNU UTAKMICU.." Milojević šokirao izjavom posle meča sa Radničkim
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Radničkog rezultatom 0:3 iz Niša u 27. kolu Superlige Srbije, a nakon meča trener crveno-belih sabrao je utiske za televiziju Arena Sport.
FOTO: FK Crvena zvezda
Milojević je na početku razgovora čestitao damama osmi mart, a potom je analizirao utakmicu.
- Čestima damama osmi mart. Odigrali smo jednu prosečnu, dobru, utakmkicu. Dali smo malo više minuta onim igračima koji nisu igrali prošle nedelje. Ispoštovali smo sve što smo se dogovorili i mogu samo da pohvalim igrače.
Crvena zvezda će u narednom kolu igrati protiv Spartaka iz Subotice. Meč je na programu 16. marta i tom prilikom će crveno-beli obeležiti 80. rođendan.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
AMERIKANCI U ŠOKU! Nikola Jokić ostvario DVA tripl-dabla na jednom meču! (VIDEO)
08. 03. 2025. u 14:30
PAU GASOL GLEDA I NE VERUJE: Video kako igra Nikola Jokić i uradio ovo
08. 03. 2025. u 14:15
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
OVO NISU OČEKIVALI: Novak Đoković se obratio Hrvatima na ćirilici (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično zanimljive.
22. 01. 2026. u 12:17
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)