BLAGOJEVIĆ POSLE DEBIJA U DERBIJU: Nije bilo lako, moram da zahvalim igračima
FUDBALERI Crvene zvezde i Partizana odigrali su nerešeno - 3:3 u 175. večitom derbiju. Zadovoljan rezultatom bio je trener crno-belih Srđan Blagojević.
FOTO: M. Vukadinović
On se zahvalio igračima na borbi i objasnio zašto su gosti malo defanzivnije odigrali utakmicu.
- Sastale su se dve ekipe, a Zvezda je bila favorit. Zbog svega. Odlučili smo se za defanzivniju varijantu i da ih malo zatvorimo pa smo to i uspevali, imali i kontre iz nekih situacija i dali golove. Nije bilo lako, a ja mogu da zahvalim momcima za borbu i sve ostalo. Nadam se da ćemo u nekom periodu dotaknemo nivo da se nametnemo timovima kao što je Zvezda - rekao je Blagojević za "TV Arena sport".
Pohvalio je strateg Partizana i atmosferu na stadionu "Rajko Mitić".
- Srećan sam, zadovoljan sam. Lepa atmosfera, bilo je interesantno i u granicama normale. Svi imamo obavezu da čuvamo derbi i doprinesemo kvalitetu i imidžu, danas je sve bilo u najboljem redu. Pokušali smo da iskombinujemo sve i sa izmenama i povredama videćemo kako su Natho i Zubairu i već zaboravljamo sve što je bilo i okrećemo se ostalim obavezama - zaključio je Blagojević.
Podsetimo, Crvena zvezda je prva na tabeli sa 68 bodova, Partizan je na drugom mestu sa 47.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
TENISKI SVET U NEVERICI! Novak Đoković "uhvaćen" na aerodromu u lošem stanju (VIDEO)
21. 02. 2025. u 10:09
"VEČITI DERBI" KAKAV DUGO NIJE VIĐEN: Tenzije, golovi i neverovatan remi Crvene zvezde i Partizana!
22. 02. 2025. u 17:59 >> 18:00
GOTOVO JE?! Dušan Vlahović od leta ima novi klub, poznato gde nastavlja karijeru
22. 02. 2025. u 11:23
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)