DA LI MOŽE GORE? Gvardiola i Mančester siti dobili još loših vesti pred meč sa Liverpulom

21. 02. 2025. u 17:01

Fudbaleri Mančester sitija imaju jednu od najgorih sezona u svojoj novijoj istoriji, ali probeli za "građane" nastavljaju da se gomilaju.

ДА ЛИ МОЖЕ ГОРЕ? Гвардиола и Манчестер сити добили још лоших вести пред меч са Ливерпулом

FOTO: Tanjug/AP

Izabranike Pepa Gvardiole očekuje veliki derbi sa ekipom Liverpula, ali španski trener verovatno neće moći da računa na najjači sastav.

 - Još uvek ne znam. Sutra ću znati. Bolje je da imamo Erlinga na terenu, jer smo s njim jači. Stons je zadobio ozbiljnu povredu. U narednim danima ćemo saznati da li je potrebna operacija. On će odsustvovati duže vreme, kao i Manuel Akanđi - rekao je Gvardiola.

Duel je na programu u nedelju od 17:30.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

PO DOSTOJEVSKOM: Ovih 6 znakova otkrivaju ZLE LJUDE