"DO JUČE SAM SA TV PRENOSA KRAO FORE OD NJIH!" Samed Baždar ne može da veruje da je debitovao za reprezentaciju Srbije
Jeste kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić oborio rekord po broju nastupa u nacionalnoj selekciji, pošto je na meču sa Kiprom zaigrao 106. put u dresu reprezentacije, ali će taj meč po nečem drugom da pamti mladi Samed Baždar. Po tome što je debitovao za "orlove"
Youtube / FSS
Podsetimo, Srbija je uz dosta muka pobedila Kipar u prijateljskom meču odigranom u Larnaki, i to nakon debakla (4:0) od Rusije u Moskvi, takođe u kontrolnom susretu.
"Čestitao bih Tadiću na rekordu, to je sjajno za jednog igrača. Odigrati najviše utakmica za reprezentaciju, to je stvarno neverovatno. A meni se ostvarila mi se želja, debitovao sam za reprezentaciju Srbije", rekao je najpre Baždar.
Debijem je zadovoljan:
"Utisci su neverovatni. Igrači koje sam do juče gledao na televiziji, sada treniram sa njima, zaista neverovatno! Trenirao sam i igrao sa fudbalerima koje sam dosad samo gledao na TV-u, 'krao fore od njih' i ... nadam se da će sad sve biti lakše", naveo je vidno zadovoljni Baždar.
Bonus video: BURAN UVOD U BERNU: "Prepucavanje" navijača Jang bojsa i Crvene zvezde
Preporučujemo
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)