POSETA PRED UTAKMICU: Ivica Dačić pozdravio "orlove" pred večeraššnji meč u Moskvi
PRVI potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Republike Srbije Ivica Dačić posetio je danas fudbalsku reprezentaciju Srbije i, tom prilikom, razgovarao sa selektorom Draganom Stojkovićem i predsednikom Fudbalskog saveza Srbije Draganom Džajićem.
Foto D. Milovanović
U prijatnom ambijentu i sportskoj atmosferi, Dačić je u društvu ministra sporta Zorana Gajića, predsednika Fudbalskog saveza Srbije Dragana Džajića, kao i ostalih sportskih zvaničnika i članova stručnog štaba, poručio selektoru da se večeras svim srcem bore za Srbiju, u duhu fer pleja i sportskog nadmetanja.
U srdačnom razgovoru, ministar Dačić je istakao i da reprezentaciji, kao i stručnom štabu, želi mnogo sreće i uspeha na predstojećoj prijateljskoj utakmici sa timom Rusije. kao i na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.
Preporučujemo
EVROLIGA IZNENADILA ODLUKOM! Evo ko će biti domaćin odloženog meča 21. kola!
10. 03. 2026. u 18:00
ENGLEZ ŠOKIRAO NACIJU! Samo tri meseca pred Mundijal završio reprezentativnu karijeru
10. 03. 2026. u 17:50
VELIKI POSAO AUSTRIJE: Rangnik dobio dva nova igrača za Svetsko prvenstvo
10. 03. 2026. u 17:35
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)