PAOK SLAVIO NA KRILIMA ŽIVKOVIĆA: Reprezentativac Srbije doneo važnu pobedu solunskoj ekipi (VIDEO)

Filip Milošević

25. 02. 2024. u 18:29

Fudbaleri Paoka slavili su na gostovanju Panetolikosu (3:1) a srpski reprezentativac Andrija Živković bio je glavna ''figura'' u igri Paoka.

ПАОК СЛАВИО НА КРИЛИМА ЖИВКОВИЋА: Репрезентативац Србије донео важну победу солунској екипи (ВИДЕО)

Domaći su vodili nakon prvih 45 minuta, pošto je Hadžiteodoridis u petom minutu preciznim udarcem sa distance zatresao mrežu tima iz Soluna.

Ključni momenat bio je ulazak u igru srpskog reprezentativca Andrije Živkovića u drugom poluvremenu.

Prvo su gosti iz Soluna izjednačili autogolom Torehona u 72. minutu, a već u sledećem napadu Živković donosi potpuni preokret svojoj ekipi.

Konačnih 1:3 postavio je Konstantelijas na dodavanje Živkovića u 90. minutu. Inače, na golu PAOK, bio je još jedan Srbin, Živko Živković. PAOK zaostaje jedan bod za vodećim AEK-om.