DEVET POGODAKA U BAČKOJ TOPOLI: TSC se učvrstio na liderskoj poziciji

16. 09. 2023. u 21:18

FUDBALERI TSC i Voždovca upisali su pobede u 7. kolu SUperlige Srbije.

ДЕВЕТ ПОГОДАКА У БАЧКОЈ ТОПОЛИ: ТСЦ се учврстио на лидерској позицији

FK TSC

Ponovo su domaćinibili uspešni. Voždovac je na svom terenu savladao ekipu Mladosti iz Lučana sa 3:1, posle bolje igre u drugom poluvremenu, a TSC je u pravoj goleadi u Bačkoj Topoli savladao Železničar iz Pančeva sa 6:3!

TSC se ovim trijumfom učvrstio na liderskoj poziciji. Ima 19 bodova, četiri više od Crvene zvezde i šest od Partizana koji ima dva susreta manje.

Viđena su dva gola Ifeta Đakovca u prvih deset minuta, a onda i pogodak Petra Stanića u 37. minutu su praktično rešili pitanje pobednika u Bačkoj Topoli.

U nastavku, Đorđević je u 55, minutu smanjio na 3:1, da bi zatim Cvetinović u 67. i Pantović u 77. minutu svojim golovima doprineli ''petardi'' domaćina.

Svojim drugim golom Đorđević je smanjio na 5:2, a Šušnjar u 90. minutu i na 5:3 posle opuštanja domaćih u finišu.

Ali, bilo je vremena za još jedan gol TSC-a, a postigao ga je bivši vezista Zvezde Miloš Vulić u nadoknadi vremena.

Kada je u pitanju meč na ''Krovu'', Burmaz je doveo Voždovac u vođstvo u 16. minutu meča, izjednačio je Varjačić pred kraj poluvremena, a u nastavku još dva gola ''zmajeva'' - Vujanović u 48. i Mitrović za konačnih 3:1 u korist Voždovca.