DUŠAN "SILNI" VLAHOVIĆ: Juventus savladao Lacio i to na pogon Srbina (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobedili su Lacio rezultatom 3:1 u 4. kolu Serije A.

ДУШАН СИЛНИ ВЛАХОВИЋ: Јувентус савладао Лацио и то на погон Србина (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Bila je to treća pobeda crno-belih u četiri kola uz jedan remi.

Nakon deset minuta nije bilo prilika. Međutim, odmah po isteku tog perioda Bjankoneri postižu gol preko Dušana Vlahovića. Asistirao mu je Lokateli a posle video provere, pogodak je priznat u 10 minutu.

Federiko Kijeza je u 26. minutu povisio na 2:0. Dodao mu je Adrijen Rabio.

Nebesko plavi su uspeli da prepolove rezultat. U 65. Luis Alberto smanjuje na 2:1.

Stara dama je odmah uzvratila u 67. i povećala na 3:1 uz drugi gol Vlahovića. Srpski napadač je prihvatio odličnu dugu loptu po dijagonali i postigao još jedan efektan gol.

Njega je potom zamenio Kin a Filip Kostić je izašao u 59. minutu. Juventus sada ima 10 bodova ispred Milana i Intera koji od 18 sati igraju gradski derbi.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“