BAJKA SIMEONEA I ATLETIKA SE NASTAVLJA? Crveno-beli iz Madrida ponudili Argentincu produžetak ugovora
Čelnici Atletika ponudili su novi ugovor argentinskom fudbalskom treneru Dijegu Simeoneu do juna 2025. godine uz mogućnost produženja na još jednu sezonu, prenose španski mediji.
EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo
Simeone ima ugovor sa Atletikom do 30. juna 2024. godine. On je madridski klub preuzeo 2011. godine, a pre toga je trenirao Rasing, Kataniju, San Lorenco, River Plate i Estudijantes.
Argentinski trener je sa Atletikom osvojio osam trofeja, a dva puta je sa madridskim klubom poražen u finalu Lige šampiona (2014. i 2016. godine).
Atletiko je prošle sezone osvojio treće mesto u španskoj La Ligi.
BONUS VIDEO: Hoće neko na basket: Sa Kule Beograd upućena čestitka Nikoli Jokiću
Preporučujemo
PRVI U ISTORIJI! Kristijano Ronaldo upisao 200. nastup za nacionalnu selekciju
20. 06. 2023. u 22:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)