ŠAMAR ZA LIVERPUL: Fenjeraš napravio senzaciju u Premijer ligi (VIDEO)

22. 10. 2022. u 15:31

FUDBALERI Liverpula danas su u okviru 13. kola gostovali novajliji Notingem forestu i dobili su još jedan šamar ove godine šokantnim porazom rezultatom 1:0.

ШАМАР ЗА ЛИВЕРПУЛ: Фењераш направио сензацију у Премијер лиги (ВИДЕО)

Klop se odlučio da u meč uđe bez Trenta Aleksandera Arnolda, pa je to uz već povređene Darvina Nunjeza, Luisa Diaza i Džoela Matipa ostavilo veliko traga na izdanju tima sa "Enfilda".

Liverpul je od prvog minuta delova neprepoznatljivo, nedostajalo je onog ubitačnog tempa sa kojom su "redsi" ranijih godina sa lakoćom lomili fenjeraše poput "šumara".

Virdžil van Dajk je propustio kolosalnu šansu krajem prvog poluvremena, ali je i ona došla nakon srećnog spleta okolnosti i duel igre.

Ono što se naziralo celim tokom utakmice desilo se u 55. minutu kada je Tudži Avoniji kaznio bojažljivog rivala koji je delovao ranjivo u svakom trenutku kada je bio primoran da se brani.

Do kraja meča ekipa Jirgena Klopa kontrolisala je posed, imala inicijativu, ali nije uspela ozbiljnije da ugrozi mrežu pozajmljenog golmana Mančester junajteda Dina Hendersona.

Liverpul je nakon ovog poraza ostao na 7. mestu Premijer lige, a u narednom kolu dočekaće posrnuli Lids na "Enfildu".

Notinghem forest sa druge strane prepušta fenjer Lesteru i ovom senzacionalnom pozicijom odlazi na poziciju 19.

BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...