SJAJNE VESTI ZA PARTIZAN: Težak udarac za Keln pred dolazak u Humsku

10. 10. 2022. u 10:16

Fudbaleri Partizana sa dosta samopouzdanja ulaze u novi duel sa nemačkim Kelnom u okviru grupne faze Lige konferencija.

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Тежак ударац за Келн пред долазак у Хумску

Pobedili su favorizovanog protivnika u gostima, sada će igrati pred svojim navijačima, a između toga su ostvarili ubedljiv trijumf nad Voždovcem u Superligi Srbije.

Sa druge strane, Keln je očigledno uzdrman porazom od "parnog valjka" prošlog četvrtka. U nedelju su pregaženi na gostovanju Borusiji Menhengladbah (2:5), mada ko zna kojim tokom bi utakmica išla da krilo Florijan Kajnc nije skrivio penal i dobio drugi žuti karton u finišu prvog poluvremena kod rezultaata 1:1.

Na istoj utakmici, "jarčevi" su doživeli još jedan udarac zbog koga oslabljeni putuju u Beograd.

Vezista Dejan Ljubičić je ozbiljno povredio koleno u 40. minutu, a zamenio ga je Kingsli Šnidler koji je protiv crno-belih odigrao svih 90 minuta.

Ipak, Bečlija hrvatskog porekla je viđen od strane pojedinih nemačkih medija kao starter za meč u Humskoj, međutim, ta opcija je sad definitivno otpala. Prema prvim prognozama, Ljubičić neće igrati do kraja godine.

Podsetimo, Keln će biti i bez podrške navijača na stadionu Partizana, zbog velikih nereda koje su pravili tokom gostovanja Nici u 1. kolu.

BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...