PREKINUT MEČ "ORLIĆA": Srbija i Bugarska odigrali samo poluvreme (FOTO)

27. 09. 2022. u 19:49

MLADA reprezentacija Srbije, igrači do 21 godine odigrali su prijateljsku utakmicu u Bugarskoj koja je prekinuta posle prvog poluvremena.

ПРЕКИНУТ МЕЧ ОРЛИЋА: Србија и Бугарска одиграли само полувреме (ФОТО)

Naime, obilna kiša je pala i natopila terena, pa uslovi za igru su bili nemogući. Sudija je u dogovoru sa obe selekcije odlučio da ekipe u drugom poluvremenu ne izlaze na teren, jer je postojao rizik da se neko povredi.

Što se prvih 45 minuta tiče rezultat je bio 1:1. "Orlići" su poveli u 6. minutu preko Petra Ratkova, a izjednačenje domaćinu je doneo Cenov u 36.

Meču su prisustvovali i bivši selektor Srbije, sada selektor Bugarske, Mladen Krstajić, trener sofijskog CSKA Saša Ilić.

BUGARSKA: Slavkov, Boev, Hristov, Stefanov, Cenov, Aleksandrov, Stankov, Stojčev, Tasev, Smolenski, Stojanov.

SRBIJA: F. Stanković, Rogan, M. Ilić, Obradović, Lazić, Miletić, Petković, Lučić, Miladinović, Pantović, Ratkov.

BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...