TALENTOVANI ŠTOPER IDE PO MINUTE: Zvezda šalje mladog igrača na pozajmicu

Časlav Vuković

13. 09. 2022. u 13:28

PRELAZNI rok u Srbiji se bliži kraju, a Crvena zvezda odlučila je da još jednog igrača pošalje na pozajmicu kako bi igrao, pošto su mu minuti potrebni.

ТАЛЕНТОВАНИ ШТОПЕР ИДЕ ПО МИНУТЕ: Звезда шаље младог играча на позајмицу

foto: EPA

U pitanju  je mladi štoper Stefan Leković koji će narednih šest meseci provesti u Grafičaru, prenosi "Sportski žurnal".

Ističe se da će se ovaj 18-godišnjak na zimu vratiti na "Marakanu" kako bi pokušao da se izbori za mesto u timu. To je bio plan ovog leta, ali je Strahinja Eraković ostao u klubu, pa za mladog Beograđanina nema prostora da igra.

FOTO: M. Vukadinović

Leković je ove sezone odigrao dve utakmice, protiv Radničkog i Kolubare. Imao je priliku u duelu sa Lazarevčanima da se upiše u strelce, ali je promašio penal.

Podsetimo, Crvena zvezda u četvrtak od 18.45 gostuje Trabzonu u drugom kolu Lige Evrope.

BONUS VIDEO: Milojević: Postali smo tim

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNJENA!  Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi

IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.

05. 03. 2026. u 12:19

Komentari (0)

SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv njegove Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije