NOVI PAZAR GAZI SVE PRED SOBOM: Savladan Spartak za šestu vezanu pobedu

30. 08. 2022. u 18:49

FUDBALERI Novog Pazara nastavili su sa sjajnim igrama u Mocart bet Superligi Srbije. Oni su u 9. kolu pobedili Spartak na svom terenu sa 2:0.

НОВИ ПАЗАР ГАЗИ СВЕ ПРЕД СОБОМ: Савладан Спартак за шесту везану победу

Izabranici Vladimira Gaćinovića su na ovaj način stigli do šestog vezanog trijumfa i pokazali da nisu slučajnu u vrhu tabele.

Domaćinu je 13 minuta bilo dovoljno da stigne do prednosti kada je Miloš Mijić zatresao mrežu rivala i stigao do drugog gola u prvenstvu.

Samo četiri minuta igre su prošla u drugom poluvremenu kada je konačan rezultat utakmice postavio Bojica Nikčević koji je bio precizan sa bele tačke.

Novi Pazar je sada drugi na tabeli sa 18 bodova, koliko ima i lider Crvena zvezda koja je odigrala čak tri utakmice manje.