UBIJEN NAVIJAČ U ARGENTINI: Haos na utakmici četvrte lige, meci leteli na sve strane, a sudija svirao kraj tek kad je pala bomba (VIDEO)
ŠOKANTNE scene navijačkog nasilja u niželigaškom fudbalu u Argentini. Svet su obišle užasne slike iz jednog od brojnih predgrađa Buenos Ajresa gde su huligani prekinuli meč četvrte lige između Luhana i Alema. U haosu koji je nastao korišćeno je i vatreno oružje a 18-godišnji mladić za čiji život su se borili u lokalnoj bolnici podlegao je povredama.
FOTO: Skrinšot Tviter
Osim nesrećnog tinejdžera povređeno je najmanje još 20 ljudi, od kojih je njih 15 zadobilo rane od vatrenog oružja.
Gostujući huligani su u okolini Buenos Ajresa u blizini stadiona napali domaće. Nastala je velika gužva, letele su flaše, kamenice i sve što im se našlo pod rukom, a u jednom trenutku su se začuli i pucnjevi.
Neredi su izmakli kontroli pa je policija morala da interveniše i gumenim mecima pokuša da rastera razjarenu gomilu.
Na snimcimma se vidi kako bolničari pomažu čoveku s ranom na grudima, a on je u međuvremenu preminuo u Opštoj bolnici.
Preostali povređeni smešteni su u bolnici Nuestra sinjora de Luhan.
Nasilje se prenelo i na teren gde je došlo do sukoba igrača i osoblja obe ekipe, a gostujuća delegacija ostala je blokirana u svlačionici.
Sudija je prekinuo meč tek kada je pored klupe za rezerve gostujućeg tima neko bacio "veoma glasnu bombu".
Preporučujemo
"SVUDA POĐI, KUĆI DOĐI" Oglasio se Novak pred doček ispred Starog dvora
11. 07. 2022. u 14:14 >> 16:19
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
PRENOS, SRBIJA - CRNA GORA: Neverovatna borba za četvrtfinale Svetskog prvenstva u rukometu!
Srbija i Crna Gora se bore za plasman u četvrtfinale Svetskog prvenstva za rukometašice, a prenos možete uživo da pratite uz portal "Novosti".
06. 12. 2025. u 15:02
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)