MANČESTER SITI "UKRAO" POJAČANJE JUNAJTEDU I ARSENALU: Sjajni vezista pojačaće "građane" za preko 50 miliona evra
VEZISTA Lidsa i engleske reprezentacije Kalvin Filips preći će u Mančester siti za sumu od 52,5 miliona evra, preneo je danas britanski "Atletik" pod vinjetom "ekskluzivno".
FOTO: AP/Tanjug
"Građani" će Lidsu platiti 49 miliona evra fiksno, a ostatak će doći kroz bonuse vezane za nastupe i uspehe veznog fudbalera.
Za Engleza su bili zainteresovani Aston Vila, Arsenal, Njukasl i Mančester junajted.
Filips je čitavu profesionalnu karijeru proveo u Lidsu u kom je prošao i omladinsku školu kao lokalni momak.
Za reprezentaciju Engleske odigrao je 23 utakmice i nije uspeo da se upiše u strelce.
BONUS VIDEO: Partizanov dan u Ptuju
Preporučujemo
ITALIJANI NUDE KAVANIJU NEVEROVATNU PONUDU: Za svaki postignut gol po 200 hiljada evra
24. 06. 2022. u 15:25
TRAGEDIJA U RUSIJI: Srušio se vojni avion u Rjazanju - ima poginulih (VIDEO)
24. 06. 2022. u 07:41
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
HRVATSKI HULIGANI NAPALI SRBE - DEVET HRVATA ZAVRŠILO U BOLNICI: Detalji tuče navijača u Tuzli
Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske.
25. 01. 2026. u 14:30
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)