MIODRAG BOŽOVIĆ ISPAO IZ LIGE: "Grof" i tri Srbina sledeće sezone igraće u drugoj ligi
ARSENAL iz Tule koji predvodi crnogorski stručnjak, Miodrag Božović, ostao je na poslednjem mestu na tabeli Premijer lige Rusije i neće se pomerati bez obzira na rezultat utakmice sa Uralom u poslednjem kolu.
FOTO: M. Vukadinović
Ekipa bivšeg trenera Crvene zvezde, "Grofa" Božovića, u kojoj igraju srpski igrači Goran Čaušić, Uroš Radaković i Đorđe Despotović, u narednoj sezoni igraće u drugoligaškom rangu, pošto je u ključnoj utakmici poražena od direktnog konkurenta Ufe u gostima - 1:2 (1:1).
Sa druge strane, pomenuti domaći tim, za koji igra nekadašnji defanzivac Partizana Nemanja Miletić, sačuvao je teoretske šanse i nadu da će izboriti popstanak u elitnom rangu.
Upravo je Ural direktan konkurent Ufi za poziciju koja vodi u plej-aut, tako da bi Božovićev tim mogao da odigra ključnu ulogu za sedam dana kada se bude odlučivalo preostalom mestu za odlazak u niži rang.
Čaušić je utakmicu igrao od početka do kraja, dok su Radaković i Despotović ušli u 77. minutu, ali nisu uspeli da izjednače rezultat. Defanzivac pobedničkog tima, Nemanja Miletić, nije ulazio u igru.
Bonus video: Neobična soba na Mundijalskom stadionu u Kataru
Preporučujemo
SRBIJA DOBIJA DVA PREDSTAVNIKA U EVROLIGI: Partizan i Zvezda sledeće sezone među elitom?
14. 05. 2022. u 13:29
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)