NAJBOLJI SRPSKI STRELAC U POSLEDNJA DVA MEČA: Saša Lukić nastavio da rešeta više od Mitra, Tadića, Vlahovića... (VIDEO)

27. 04. 2022. u 22:00

SRPSKI fudbaleri briljiraju ovih dana, a posebno se ističe maestralni Saša Lukić.

НАЈБОЉИ СРПСКИ СТРЕЛАЦ У ПОСЛЕДЊА ДВА МЕЧА: Саша Лукић наставио да решета више од Митра, Тадића, Влаховића... (ВИДЕО)

On je, nastupajući za Torino zablistao u prošlom kolu, ali gde je tad stao - nastavio je u ovoj 35. rundi Serije A.

Lukić je nakon dva gola Speciji (u pobedi od 2:1), isto toliko dao i Atalanti i to na gostovanju. Reprezentativac Srbije je oba pogotka postigao sa bele tačke, za izjednačenje, pa privremeno vođstvo njegove ekipe.

Ovaj 25-godišnji vezista je najpre bio precizan u 36. minutu. Oštro je šutirao po zemlji, ali golman domaćih Muso nije uspeo da odbrani šut.

Zatim je u 63. minutu opet namestio loptu na belu tačku. Ovoga puta je uputio udarac oštro po visini. Opet je Argentinac na golu kluba iz Bergama pročitao stranu, no opet nije uspeo da zaustavio pokušaj Srbina.

Lukić je to bio peti gol u Seriji A. Iako mu pogoci nisu glavna odlika u igri, u poslednje vreme je on taj koji redovno trese protivničke mreže.

Inače, posle njegovih golova, Torino je uspeo da povede i sa 2:4, ali je Atalanta došla do izjdnačenja.

U toku je sama završnica utakmice, rezultat je 4:4.

BONUS VIDEO: NAJGRUBLjE LIGE NA SVETU: Superliga Srbije u vrhu, kako stoje ostali?