MILENKOVIĆEVA FIORENTINA MUČILA ŠAMPIONA: Inter zvužducima ispraćen sa "Meace", titula sve dalje

19. 03. 2022. u 20:14

EKIPA Intera nije se najbolje provela na "Đuzepe Meaci" protiv Fiorentine, "neroazuri" su sa terena ispraćeni zvižducima

МИЛЕНКОВИЋЕВА ФИОРЕНТИНА МУЧИЛА ШАМПИОНА: Интер звуждуцима испраћен са Меаце, титула све даље

Nakon remija sa Torinom u prethodnom kolu, interisti su i večeras ostali bez dva boda, ovoga puta na svom terenu protiv Fiorentine (1:1).

Posle prvog poluvremena bez golova, Toreira je u petom minutu nastavka meča doveo "ljubičaste" u vođstvo i najavio iznenađenje.

Brzo je stigao odgovor Intera, samo pet minuta kasnije Perišić je asistirao Damfrisu za 1:1.

Dvadeset minuta kasnije Sančez i Korea zamenili su LAutara i Džeka u ekipi Intera, Sančez je u finišu meča imao dobru priliku da donese ceo plen Interu, ali je nije iskoristio.

Međutim, u  nadoknadi vremena mogla je i Fiorentina do pobede! Ikone je pretrčao Čalhanoglua u kontri, izbio oči u oči sa Handanovićem, ali je golman Intera uspeo odličnom intervencijom da sačuva bar ovaj jedan bod Interu.

U ekipi Fiorentine je  90 minuta odigrao Nikola Milenković, zamenjen je u nadoknadi vremena, dok su Nastasić i Terzić meč odgledali sa klupe.

BONUS VIDEO: DEVOJČICE ŽELE DA IGRAJU FUDBAL: Tim menadžerka ženske fudbalske selekcije Bojana Veselinović