LIVERPUL NASTAVIO SJAJNU SERIJU: Mane presudio Vest Hemu (VIDEO)

05. 03. 2022. u 20:49

LIVERPUL je nastavio sa sjajnim igrama. Snagu "crvenih" osetio je i Vest Hem koji je poražen na "Enfildu" sa 1:0 u 28. kolu Premijer lige.

ЛИВЕРПУЛ НАСТАВИО СЈАЈНУ СЕРИЈУ: Мане пресудио Вест Хему (ВИДЕО)

Izabranici Jirgena Klopa stigli su do 10. uzastopnog trijumfa u svim takmičenjima. Ipak, do njega nisu stigli baš lako.

Jedini gol na utakmici postigao je Sadio Mane u 27. minutu posle asistencije Trenta Aleksandera-Arnolda.

Čini se da je desni bek Liverpula želeo da šutira. Dobro je to pratio Senegalac i iz neposredne blizine sproveo loptu u mrežu rivala.

"Crveni" su u drugom delu utakmice kontrolisali igru, no "čekićari" su u 70. minutu mogli da sitgnu do izjednačenja. Manuel Lancini je propustio veliku priliku, pošto je sa pet metara šutirao visoko preko gola.

Liverpul sada ima 63 boda, tri manje od Mančester sitija koji u nedelju (17.30) igraju veliki derbi protiv Junajteda.