PAVKOV JAČI I OD VAR-A: Dragović doneo vođstvo Zvezdi

A. Ilić

07. 11. 2021. u 18:10 >> 18:10

DINAMIČNO drugo poluvreme gledamo na "Karađorđu" Zvezda je iz drugog pokušaja došla do izjednačenja.

ПАВКОВ ЈАЧИ И ОД ВАР-А: Драговић донео вођство Звезди

Foto arhiva VN

Znatno bolji početak drugog dela meča crveno-belih, Milan Pavkov je u dva navrata bio u glavnoj ulozi.

Prvo u 50. minutu kada je Ivanić odlično proigrao Aleksandra Kataija, a on šalje loptu do Milana Pavkova. Ipak, napadač je bio u ofsajdu, te je nakon pregledanog VAR snimka gol poništen.

Samo tri minuta kasnije Pavkov je ponovo bio u ulozi strelca. Mladi Petar Stanić ga je odlično proigrao, poslao loptu preko odbrane, a momak iz Begeča zatresao je mrežu bivšeg kluba za 1:1.

Igrao se 63. minut kada se Dragović iskupio za grešku kod prvog gola, zatresao je mrežu rivala za vođstvo Zvezde.