STRAŠAN MEČ U SEVILJI: Dmitrović primio tri gola, ali Andalužani slave pobedu

24. 10. 2021. u 16:26

ODLIČAN meč odigran je u Sevilji između istoimene ekipe i Levantea u 10. kolu La Lige. Domaćin je slavio sa 5:3.

СТРАШАН МЕЧ У СЕВИЉИ: Дмитровић примио три гола, али Андалужани славе победу

Publika na tribinama "Ramon Sančez Pishuana" je mogla da uživa u 90 i kusur minuta fantastične igre. Viđeno je čak osam pogodaka, a prvi put je za tim Đulena Lopetegija branio srpski reprezentativac Marko Dmitrović.

Sigurno je da će nekadašnji čuvar mreže Eibara ovaj meč pamtiti po pobedi Sevilje, ali neće po tome što je primio tri gola.

Tim iz Andaluzije je imao pet različitih strelaca. Mrežu gostujuće ekipe tresli su Oliver Tores, Rafa Mir, Dijego Karlos, Munir El Hadadi i Fernando Reges.

Golove za Levante postigli su Hose Luis Morales čije ime se dva puta našlo na semaforu, dok je treći pogodak za goste bio delo Gonzala Melera.

Ovaj meč je praktično bio rešen posle 45 minuta igre, kada je domaćin imao prednost od 3:1.

Tim iz Valensije je pokušao da izbegne poraz. U tome nije uspeo, ali ako ništa dobrom predstavom je pokazao zašto publika dolazi na stadion.

Posle ove utakmice Sevilja se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 20 bodova, dok je Levante na 19. mestu sa svega pet bodova.

BONUS VIDEO: ĐOKOVIĆ IZNENADIO ŠETAČE: Novak u društvu supruge i dece vozio bicikl pored beogradske Beton hale