MILANU PREOKRET NAKON DRAME: Dva penala i auto-gol rešili pitanje pobednika!

16. 10. 2021. u 22:51

JOŠ jedan meč u Seriji A završen je preokretom.

МИЛАНУ ПРЕОКРЕТ НАКОН ДРАМЕ: Два пенала и ауто-гол решили питање победника!

Milan koji je na ''San Siru' savladao Veronu sa 3:2, iako su gosti vodili 2:0 na poluvremenu!

Đanluka Kaprari u 7. minutu doneo je gostima vođstvo, odlično ga je proigrao Darko Lazović, a potom je sa penala Antonjin Barak u 24. minutu sa penala uvećao na 2:0.

Odgovorio je Milan silovito u drugom poluvremenu.

Olivije Žiru je u 59. minutu smanjio zaostatak tima iz Milana, potom u 76. sa "bele tačke" Frank Kesi donosi izjednačenje, da bi Koraj Ginter auto golom dva minuta kasnije doneo "rosonerima" kompletan preokret.

Do kraja, gosti nisu imali snage da eventualno stignu do izjednačenja, a Darko Lazović je izašao iz igre odmah posle trećeg gola domaćih. Ivan Ilić je, za razliku od njega, odigrao svih 90 minuta za gostujući tim.

Milan je ovom pobedom izbio na prvo mesto sa 22 boda, jednim više od Napolija koji u nedelju igra protiv Torina.