PREMIJER LIGA: Sautempton izvukao bod protiv Mančestera, Totenhem slavio protiv Vulvsa, Kejnu aplauzi, Lorisu rekord!

22. 08. 2021. u 17:03

FUDBALERI Sautemptona i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 1:1, dok je Totenhem savladao u gostima Vulverhempton sa 1:0, u utakmicama drugog kola Premijer lige.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Саутемптон извукао бод против Манчестера, Тотенхем славио против Вулвса, Кејну аплаузи, Лорису рекорд!

Posle ubedljive pobede na startu sezone, Junajted je u drugom kolu uz dosta muke došao do boda.

Sautempton je poveo autogolom Freda, koji je preusmerio šut Čea Adamsa.

Junajted, koji čitavu utakmicu nije uspevao da pronađe pravi ritam, uspeo je da izjednači u 55. minutu, preko Mejsona Grinvuda.

Pol Pogba je upisao još jednu asistenciju, posle one četiri u prvom kolu.

Totenhem je u gostima pobedio Vulverhempton sa 1:0.

Jedini gol postigao je Dele Ali, u devetom minutu iz penala.

Navijači Totenhema aplauzom su pozdravili golmana Uga Lorisa, koji je postao rekorder kluba sa 300. nastupa, ali i Harija Kejna, koji je zaigrao od 72. minuta.