SAŠA ILIĆ NIJE MOGAO DA ZAMISLI LEPŠI DEBI: Čukarički pregazio Radnički u Kragujevcu

21. 08. 2021. u 19:23

SAŠA Ilić debitovao je pobedom na klupi Čukaričkog. "Brđani" su ubedljivo savladali Radnički 1923 u Kragujevcu sa 3:0 u šestom kolu Superlige Srbije.

САША ИЛИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ЗАМИСЛИ ЛЕПШИ ДЕБИ: Чукарички прегазио Раднички у Крагујевцу

Samo 21 minut gostima je bio dovoljan da dođu do prednosti, strelac je bio sjajni Đorđe Jovanović. Nastavili su igrači tima sa Banovog brda da napadaju pa su do odlaska na odmor preko Ndiajea duplirali prednost.

Dobro je za Čukarički počeo i drugo poluvreme. Već u 47. minutu "brđani" su došli do trećeg pogotka preko Savića.

Mogao je tim Saše Ilića još koji put da matira Radoša, ali do toga nije došlo.

Za Čukarički je najbitnije da je prekinuo seriju od tri meča bez pobede i sada se nalaze na četvrtom mestu na tabeli sa 10 bodova, dok je Radnički osmi sa sedam.