DOCIĆ: CILJ JE PLEJ-OF: Kapiten Čukaričkog optimista pred Hamarbi
FUDBALERI Čukaričkog preskočili su uspešno Sumgait iz Azerbejdžana, prvu prepreku na ovogodišnjem evropskom putu, pa ih u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija očekuje duel sa švedskim Hamarbijem.
FOTO: FK Čukarički
Prema rečima kapitena "brđana" Marka Docića (28), cilj je da se izbori plej-of.
- Za ovo smo se borili, da imamo što veći broj utakmica. Klub će na ovaj način da raste, treba da pomeramo granice i ambicije, da budemo svake godine još bolji. Sad je cilj da se plasiramo u plej-of, ispred nas će biti vrlo težak rival. Imamo veliki fond kvalitetnih igrača, neki novi će sigurno dobiti priliku u narednom susretu. Sada je najbitnije da se oporave iskusniji igrači koji drže stabilnost ove ekipe, pa potom da nastavimo u evropskom ritmu - izjavio je Docić.
Pre meča sa Šveđanima, Čukarički očekuje duel trećeg kola Superlige protiv Metalca, sutra od 18.55 na Banovom brdu. Prvi meč sa Hamarbijem na programu je u četvrtak (20 časova), a naš klub biće domaćin Šveđanima.
Preporučujemo
MITROGOL NIJE NA PRODAJU: Srpski špic ključni igrač Fulama za narednu sezonu
30. 07. 2021. u 18:56
VIJERI NAHVALIO VLAHOVIĆA: S lakoćom će ponoviti golgeterski učinak iz prethodne sezone
30. 07. 2021. u 17:53
BOKSING DEJ KLASIK NA OLD TRAFORDU: Junajted bez kapitena dočekuje "svrake" koja ga redovno pobeđuju prethodnih godina
JEDINI meč Premijer lige na Boksing dej ove sezone igra se na „Old Trafordu“ gde Mančester junajted dočekuje Njukasl (21.00). Istorija je na strani "crvenih đavola“, ali forma, kadrovski problemi i nedavni međusobni dueli sugerišu da nas čeka veoma neizsvestan okršaj.
26. 12. 2025. u 09:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)