DUNAJSKA STREDA RAZBIJENA PRED REVANŠ SA PARTIZANOM: Protivnik crno-belih ubedljivo poražen na startu slovačkog prvenstva

25. 07. 2021. u 19:01

DUNAJSKA Streda poražena je od Partizana (1:0) u Beogradu u kvalifikacijama za Ligu konferencija, a ovaj klub nije dobro počeo ni slovačko prvenstvo.

ДУНАЈСКА СТРЕДА РАЗБИЈЕНА ПРЕД РЕВАНШ СА ПАРТИЗАНОМ: Противник црно-белих убедљиво поражен на старту словачког првенства

Vicešampion ove zemlje je pregažen u gostima. Bolja je bila ekipa Mihalovce koja je slavila sa ubedljivih 4:1.

Dunajska Streda je već posle prvog poluvremena gubila sa 3:0. U nastavku utakmice uspeli su da smanje rezultat preko Taiva, ali do kraja meča su primili još jedan gol.

Ekipa koju sa klupe predvodi Mađar Antal Nemet je loše počela sezonu i Partizan bi to mogao da iskoristi i još jednom slavi.

Revanš meč između Dunajske Strede i crno-belih igra se narednog četvrtka od 20.45