KARAPASU ZLATO: Pogačar doneo prvo odličje Sloveniji
Ekvardorski biciklista Ričard Karapas osvojio je zlatnu medalju u drumskoj trci na Olimpijskim igrama u Tokiju.
Foto AP
Dok je Tadej Pogačar doneo prvo odličje Sloveniji od početka takmičenja.
Karapas je izuzetno zahtevnu stazu dugu 234 kilometra završio u vremenu od 6:05.26, sa minutom i sedam sekundi prednosti u odnosu na Vauta van Erta iz Belgije i Pogačara.
Van Ert je slovenačkog biciklistu pobedio za dlaku, u foto-finišu u cilju.
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ MERKA ZLATO: Fantastična igra Novaka protiv Delijena na otvaranju OI
24. 07. 2021. u 08:27 >> 09:56
KORONA NA OLIMPIJSKIM IGRAMA: Nemački biciklista pozitivan, propušta drumsku trku
24. 07. 2021. u 03:45
NEĆE BITI TOLERANCIJE NA OLIMPIJSKIM IGRAMA: "Nismo adresa za političke poruke"
23. 07. 2021. u 19:54
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)