DEBITOVAO VAR U SUPERLIGI: TSC slavio, dva penala, augotol...

17. 07. 2021. u 20:51

FUDBALERI TSC-a dočekali su u 1. kolu Superlige Srbije ekipu Novog Pazara. Odličan meč viđen je u Senti, a domaći tim slavio je 2:0.

ДЕБИТОВАО ВАР У СУПЕРЛИГИ: ТСЦ славио, два пенала, ауготол...

Najbolji meč u dosadašnjem toku sezone priredili su nam TSC i Novopazarci.

Igrao se otvoren fudbal od samog početka meča, veliku priliku sa bele tačke imao je Lazar Lukić u 23. minutu meča. "Skinuo" mu je penal Miloš Ostojić.

Ipak samo pet minuta kasnije imao je novu priliku domaći tim, kombinovali su izabranici Mladena Krstajića oko šesnaesterca, a loptu koja je krenula ka petercu u svoju mrežu usmerio je Bojan Balaž.

Imali su u nastavku priliku za izjednačenje gosti, ali je Almir Aganspahić pogodio prečku.

U drugom poluvremenu Senti videli smo prvu VAR odluku, posle koje je sudija Jovan Šegrt svirao jedanaesterac za domaći tim u 51. minutu. Dugo je Šegrt "merio" da li je bio jedanaesterac, na kraju je pokazao po drugi put na "belu tačku" za TSC.

Po drugi put Lukić je bio na visini zadatka, postavio je konačnih 2:0.