HEROJ ŠPANIJE - DANI OLMO: ''Imamo sjajne fudbalere, spremni smo za finale Evropskog prvenstva sa Engleskom''
Fudbalski reprezentativac Španije Dani Olmo izjavio je da je njegov tim spreman za predstojeće finale Evropskog prvenstva protiv Engleske.
FOTO: Tanjug/AP
Fudbaleri Španije i Engleske igraće u nedelju od 21 sat u Berlinu u finalu EP.
- Moramo da budemo oprezni sa njima. Postigli su nekoliko golova u završnici mečeva. Moramo da budemo oprezni 100 odsto, nije bitno da li ćemo da igramo 90 ili 120 minut - rekao je Olmo za Kadenu SER.
On tvrdi da selekcija Španije ima sjajne fudbalere, koji prave razliku na terenu.
- Naš kapiten Alvaro Morata je to rekao još na početku turnira. Imamo igrače, koji su različiti na individualnom nivou, kao što su Niko Vilijams i Lamin Jamal. Oni mogu da unište protivnika jedan na jedan. Međutim, u reprezentaciji imamo i igrače koji su osvojili sve u karijeri, kao što su Rodri, Načo ili Karvahal. Ne plašimo se nikoga - dodao je reprezentativac Španije.
Olmo (26) se osvrnuo na izjavu selektora Engleske Gereta Sautgejta, koji je rekao da će Španija imati dan više odmora uoči finala EP.
- Nismo se previše odmorili ni za meč protiv Francuske u polufinalu EP. Uvek smo govorili da se za pobedu morate suočiti sa najboljim timovima. Igrali smo sa svima i pobedili. Sada je red na Englesku, spremni smo - istakao je španski fudbaler.
Olmo je član Lajpciga, a pojedini mediji su objavili da bi španski reprezentativac po završetku EP mogao da promeni sredinu.
- Moji ljudi znaju šta želim. Imam previše posla na EP da bih razmišljao o drugim stvarima. Imam ugovor sa Lajpcigom, zadovoljan sam u ovom klubu. Ne bi trebalo da bude nikakvih problema. Sve što želim je da nastavim da pobeđujem - zaključio je Olmo.
BONUS VIDEO: DOČEK ZA PAMĆENjE: Zajedničko uživanje košarkaša Srbije i navijača
Preporučujemo
RIVAL ĐOKOVIĆA U POLUFINALU VIMBLDONA: Muzeti je veliki navijač Federera (FOTO)
12. 07. 2024. u 11:29
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)