''SAD JE NAJBOLJA PRILIKA!'' Šeško pred duel sa Engleskom na EURO 2024
Engleska i Slovenija odigraće 25. juna veoma bitan meč koji će odlučiti mogu li izabranici Matjaža Keka da prođu grupnu fazu na Evropskom prvenstvu.
Foto: Profimedia
Najbolji igrač Slovenije, Benjamin Šeško, smatra da je ovo najbolji trenutak da se igra protiv ''gordi albiona''.
- Biće neverovatna utakmica, u to sam siguran. Oni imaju izvanredne igrače na svim pozicijama, ali jednako je uzbudljivo to što mi imamo sjajan tim i što imamo priliku da protiv njih pokažemo šta umemo. Znam da možemo da ih iznenadimo, radujem se toj utakmici - rekao je 21-godišnji Šeško i dodao:
- Dosad smo igrali odlično, moramo da nastavimo u istom ritmu i siguran sam da ćemo zablistati. Možda Engleska trenutno nije na svom najboljem nivou, ali i dalje su odlični. Ipak, sada je najbolja prilika da igramo s njima.
Šeško, koji nastupa za Lajpcig, kaže da mu je Eueo koristan i na individualnom planu.
- Ponosan sam što sam deo ovog tima, što sam tu, što imam priliku da napredujem. Ovo je važno za moju karijer - rekao je napadač.
BONUS VIDEO: TUČA NAVIJAČA NA EURO 2024: Albanci napali srpske navijače, ali kada se čulo "Juriš!" - nisu se dobro proveli
Preporučujemo
HNS TVRDI: ''Nisu hrvatski navijači vređali Srbe, to su učinili samo Albanci''
22. 06. 2024. u 09:23
SRAMNO: Albanci i Hrvati se izljubili, pa pronašli zajedničkog neprijatelja (VIDEO)
22. 06. 2024. u 08:50
DANSKA KALKULIŠE PROTIV SRBIJE: Selektor Hjulmand najavio treće mesto u grupi?
22. 06. 2024. u 08:48
BIĆE GOLOVA NA "SENT DžEJMSISU": Njukasl mora napasti "građane" ako misli da se ponovo nađe u finalu
NjUKASL i Mančester siti ukrstiće koplja večeras na "Sent Džejmsis parku" u prvom meču polufinala EFL kupa. Ovo je obračun aktuelnog osvajača i kluba koji želi da vrati trofej u svoje vitrine posle nekoliko godina pauze, tako da bi trebali gledati sjajan polufinalni dvomeč.
13. 01. 2026. u 06:30
DONALD TRAMP U ŠOKU! Ovo nije očekivao kada je naredio napad na Venecuelu
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktuelni predsednik Donald Tramp, iznenadile mnoge.
13. 01. 2026. u 19:15
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)