TUGA - AMADEUSI NOSE SANDUK: Emotivan snimak ispraćaja bubnjara Bojana Zlatanovića (VIDEO)
PORODICA, rodbina, prijatelji i kolege Bojana Zlatanovića Tokana (45), koji je u utorak preminuo u bolnici "Dr Dragiša Mišović" u Beogradu, od posledica korone, okupili su se danas ispred kapele na Špitaljskom groblju u Leskovuc, kako bi bubnjara ispratili na večni počinak.
Foto: I.Mitić
Među okupljenima je gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović, kolege iz "Amadeus benda", pevači Milan Dinčic Dinča, Nemanja Stevanović, Slađa Alegro. Tokanove kolege iz "Folk haus benda", "Tropiko benda" i mnogi drugi.
Članovi "Amadeus benda" nose kovčeg sa Tokanovim telom:
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEMA VIŠE IZBORA U OVOJ ZEMLjI: Oglasio se predsednik i šokirao sve
PREDSEDNIK Nikaragve Danijel Ortega izjavio je da u toj centralnoameričkoj zemlji više neće biti održavani izbori, čime je dodatno zatvorio mogućnost da opozicija na izborima pokuša da preuzme vlast od administracije koju vodi zajedno sa suprugom Rozarijom Muriljo.
21. 07. 2026. u 14:01
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (0)