EUFORIJA U SKOPLJU: Tea Tairović se rasplakala zbog fanova (FOTO)
FOLK zvezda Tea Tairovič održaće veliki koncert 15. novebmra u glavnom gradu Severne Makedonije, u Skoplju.
Foto: Novosti
Nakon godinu dana od poslednjeg spektakla koji je održala u dvorani "Boris Trajkovski", najpopularnija mlada zvezda ponovo rasprodaje koncert, za koji se traži karta više.
Foto: Novosti
- Skoplje je moja druga kuća. Treći put imam koncert, pripremam se. Imam veću odgovornost - rekla nam je Tea, koja je u pripremama drugog dela albuma "Aska" i dodala:
- Trenurno se pripremam kondiciono najviše. Uvela sam neke novine što se tiče performansa. Biće zaista zahtevnije nego ikad. Pripremam i drugi deo albuma "Aska" tako da ova dva meseca je žestoko. Nadam se da ću moći da nadmašim prethodni koncert. Makedonska publika je srčana i vatrena kao i ja, to je uzajamna energija.
Foto: Novosti
Tea se trenutno nalazi u gradu gde će održati kocnert, pevačicu je iznenadilo nekoliko najvatrenijih fanova iz Makedoniji sa poklonima, a taj lep gest veoma ju je oduševi, ali i izmamio joj osmeh na lice.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)