ŠON KINGSTONU PRETI 20 GODINA ZATVORA: Učestvovao u prevari sa televizorom od milion dolara
PEVAČ Šon Kingston i njegova majka Dženis Tarner osuđeni su za krivično delo prevare u iznosu od 1.000.000 dolara.
Foto Shutterstock
Izricanje presude tek predstoji, ali hitmejker bi mogao se suočiti sa zatvorom do dve decenije nakon što je prvi put uhapšen u maju 2024.
Kingston, pravim imenom Kišon Anderson, i njegova majka optuženi su za prevaru preduzeća u šemi prevare sa televizorom od milion dolara.
Proglašeni su krivim po svih pet tačaka optužnice, koje su uključivale jednu tačku za zaveru radi prevare i četiri tačke za prevaru oko promocija.
Šon Kingston stekao je slavu 2010-ih sa hitovima "Beautiful Girls", "Fire Burning" i duetom sa Džastinom Biberom "Eenie Meenie".
On se sada nalazi u kućnom pritvoru dok čeka izricanje presude 11. jula, navodi TMZ.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MISLE DA JE ROĐENI BEOGRAĐANIN: Koje je pravo poreklo Milomira Marića?
12. 07. 2026. u 20:13
OBJAVILI DARIN INTIMNI RAZGOVOR: Hteli su da me unište, ali ne dam na sebe
12. 07. 2026. u 19:19
MUZIČKA LjUBAV I ENERGIJA: Hitovi Snežane Đurišić podigli Srbobran na noge (FOTO)
12. 07. 2026. u 19:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)