BRANIM SE: Mira Škorić priredila muzičko i "povratničko" iznenađenje (FOTO/VIDEO)
FOLK zvezda Mira Škorić novom pesmom i spotom "Branim se" u velikom stilu "vratila" se na muzičku scenu.
Foto: Teodora Milovanović
Mira je temeljno radila na novom muzičkom ostvarenju a poverenje je ukazala Vuku Matiću.
- Pesmu je radio Vuk, tekst, muziku i aranžman, divna saradnja. Smatram da je apsolutno ženska himna. To sam ja, a opet nekako malo drugačije je sve to upakovano. U svakom slučaju, ponavljam, to je ženska himna - istkla je Mira za "Večernje novosti".
Foto: Teodora Milovanović
Muzička zvezda je prokomentarisala da numera nije u potpunosti autobiografska.
- Ne biram numere na taj način, nije autobiografska, ali se meni dopao tekst jer svaka žena bude nekad povređena. Žene će se pronaći. Namenski je rađena pesma za mene, i zbog toga mi je drago. To nije pesma iz fioke kada dođete kod autora pa vam je dodeli. Ne, ovo je Vuk pisao po mojoj meri. Jako ozbiljan aranžman i naravno živi instrumenti - zaključila je folk diva.
Foto: Teodora Milovanović
U nastavku pogledajte i poslušajte novu Miriinu pesmu i spot:
Preporučujemo
BUJICA EMOCIJA U NOVOM SADU: Ceca Ražnatović započela i drugi spektakl (FOTO/VIDEO)
28. 12. 2024. u 22:31
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)