OPLJAČKANA OLJA CRNOGORAC: Evo koliko hiljada evra su lopovi odneli u kešu
VODITELjKA Olja Crnogorac počela je da snima vlogove na TikToku, a u poslednjem koji je objavila se požalila da je opljačkana.
Foto Instagram/montenegrina_o
Kako tvrdi, na putovanju joj je ukraden novčanik u kom se nalazilo 2.000 evra u kešu.
- Moj poslednji dan u Palermu, iako me je majka polila vinom i sve je ukazivalo na to da ću dobiti neke pare, počeo je krađom. Krađom u prodavnici u kojoj su mi ukrali Lui Viton novčanik i 2.000 evra keša. Upravo tog dana je trebalo da se ukrcam na kruzer sa mamom i da plovimo Mediteranom - rekla je Olja, pa nastavila da opisuje svoje doživljaje sa odmora:
- Kruzer me nije oraspoložio, tužno sam gledala i razmišljala šta bi sve moglo da se kupi i pojede za ta dva soma, ali j**i ga. Valjda je život imao drugačije planove za mene - ispričala je Olja, što možete poslušati u snimku ispod.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO - RUSKI BOMBARDERI U AKCIJI: Borbena misija u pravcu južnog Donjecka
Preporučujemo
PLjAČKA ANTIKVARNICE: Opljačkana prodavnica poznatog stručnjaka, troje ljudi povređeno
29. 03. 2024. u 22:46
"SAMO JE PRITRČAO": Nepoznati lopov opljačkao ulične svirače u centru Zrenjanina
27. 03. 2024. u 16:35
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)