"ZADOBIO SAM OZBILJNE OPEKOTINE": Američki komičar se oporavlja nakon što je izgoreo u požaru
AMERIČKI komičar Džej Leno kaže da je "dobro" nakon što je izgoreo u požaru u subotu kada je izgorelo vozilo u njegovoj garaži u Los Anđelesu.
Foto: Profimedia
- Zadobio sam ozbiljne opekotine od požara na benzinu - rekao je on u kratkoj izjavi u ponedeljak, dodajući: „Treba mi samo nedelju ili dve da se vratim na noge“.
Bivši voditelj Večerašnjeg šoua zadobio je opekotine po licu i rukama.
Novinski sajt TMZ objavio je da je plamen opekao levu stranu Lenovog lica, ali „nije prodro u njegovo oko ili uvo“.
Uzrok požara još nije poznat.
Leno, 72, prebačen je u Grosman centar za opekotine, gde je i dalje na lečenju.
Portparol bolnice rekao je u saopštenju da Leno "želi da svi znaju da je on u stabilnom stanju i da se leči" zbog povreda koje je udesio u njegovoj garaži tokom vikenda.
On je u dobrom raspoloženju i dirnut je svim ispitivanjima o njegovom stanju i dobrim željama i želi da svima stavi do znanja da je dobro.
Vatrogasna služba Burbanka je u saopštenju navela da je odgovorila na hitni poziv u 12:28 po lokalnom vremenu (20:28 GMT) 12. novembra, gde su "procenili i lečili jednog odraslog muškog pacijenta".
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI:
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)