NATAŠA BEKVALAC IMALA UDES U CENTRU BEOGRADA: Na pevačicin automobil naleteo kamion
PEVAČICA Nataša Bekvalac jutros je imala udes na uglu ulica Kneza Aleksandra Karađorđevića i Ljutice Bogdana u centru Beograda.
Foto: TV Prva printskrin
Udes se desio u 9.35, a na sreću sve je prošlo samo sa materijalnom štetom i nije bilo povređenih. Nataša se sudarila sa teretnim vozilom kojim je upravljao M. K.
Kako se saznaje, vozač teretnog vozila izazvao je sudar.
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici
(Kurir)
Preporučujemo
BRITNI SPIRS ŽELI DA SE UDA NA 40. ROĐENDAN? Za venčanje odabrala destinaciju iz snova
03. 10. 2021. u 16:46
MILOŠ VUČEVIĆ PRIMIO TREĆU DOZU: " Vakcinišite se, spasite sebe i svoje voljene" (FOTO)
03. 10. 2021. u 15:53
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (2)