LANE GUTOVIĆ SE OGLASIO IZ BOLNICE: "Testiran sam na korona virus"
GLUMAC Milan Lane Gutović danas je hitno primljen na Vojnomedicinsku akademiju, nakon čega je otkrio da je testiran na korona virus.
Foto: Novosti arhiva/Milutin Labudović
- Nemojte me zvati u bolnici sam, testiran sam na korona virus - rekao je Lane Gutović a na pitanje da li se oseća dobro i glumac je sa blagim osmehom odgovorio:
- Pa vidite da pričam sa vama, znači da sam dobro - a onda je prosledio telefon lekaru koji nije mogao da nam da više informacija zbog poverljivosti podataka o zdravstvenom stanju pacijenta.
(Kurir)
Preporučujemo
HOSPITALIZOVAN LANE GUTOVIĆ: Glumac zadržan na VMA, već nekoliko dana se oseća loše
13. 08. 2021. u 22:14
KONAČNO SLOBODNA: Britni Spirs se oglasila - "Osećam se kao da lebdim" (VIDEO)
13. 08. 2021. u 17:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (2)