SRPSKI ČLAN PREDSEDNIŠTVA BiH: Čestitao rođendan Putinu
MILORAD Dodik, srpski član Predsedništva BiH čestitao je rođendan predsedniku Ruske Federacije Vladimiru Putinu, poželevši mu dobro zdravlje, ličnu sreću i uspeh na svim poljima.
Foto: D. Pozderović
Dodik je u čestitki izrazio zahvalnost na naporima koje Putin čini na promociji mira, stabilnosti i ravnopravnosti naroda u celom svetu.
"Poštovani predsedniče, čast mi je i zadovoljstvo da Vam poželim srećan rođendan, dobro zdravlje, mnogo sreće i uspeha u životu kako na privatnom, tako i na profesionalnom planu", naveo je Dodik.
Naglasio je da su bliski i bratski odnosi sa Ruskom Federacijom jedan od strateških prioriteta Republike Srpske i srpskog naroda u BiH.
"Kao srpski član Predsedništva BiH želim da izrazim svoju čvrstu opredeljenost da nastavimo da radimo na jačanju odnosa sa Ruskom Federacijom na svim poljima, od ekonomije, privrede, turizma, pa do obrazovanja i kulture", naveo je Dodik.
Srpski član Predsedništva izrazio je zahvalnost ruskom predsedniku i rukovodstvu Ruske Federacije na podršci i pomoći koju su pružili, kao i doslednom stavu kada je reč o unutrašnjim prilikama u BiH, saopšteno je iz Kabineta Dodika.
"Uz najepše želje za Vaš rođendan, molim Vas, poštovani predsedniče, primite izraze mog dubokog poštovanja", naveo je Dodik.
Preporučujemo
DODIK: BiH je zarobljena zemlja, koja ne može da reši nijedan ozbiljan problem
20. 09. 2020. u 16:27
DODIK: Potpisati zajedničku izjavu da je visoki predstavnik remetilački faktor
09. 09. 2020. u 13:53
PUTIN OPLEO PO BAJDENU: Kandidat demokrata ima antirusku retoriku, Moskva ceni Trampa!
07. 10. 2020. u 13:07
TEŠKO DO PROMENE USTAVA: Milorad Dodik o procesu pridruživanja EU
07. 10. 2020. u 11:38
TRAMP NACRTAO NOVE METE, PRETI OD AMERIKE DO EVROPE! Šok u Karakasu, potpuni zaokret Madurove potpredsednice
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27 >> 09:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (3)