POTUKLI SE, PA BEŽALI OD POLICIJE: Detalji drame na Savskoj regati, čuli se jauci, žene su zapomagale!
PRVI put pala je senka i to duboka na veliku i, do sada, popularnu manifestaciju „Savska regata“, jer su je pratili izgredi koji su, povremeno, ličili na scene iz filmova.
Foto: V. Mitrić
Preda kraj regate, koja je vožena od Graničnog prelaza Subotiše do Sremske Rače, na putanji dugoj 24 kilometra, alkohol koji je uziman iu velikim količinama, na većini plovila, po svemu sudeći učinio svoje. Došlo je opšte tuče.
- Odjednom smo čuli komešanje, galamu,a kada su plovila stigla na cilj u Raču je usledila tuča u kojoj je bilo najmnjene desetak učesnika -pričaju očevici. -Čuli su se i jauci, zapomaganje nekih žena da iz razdvoje, ali je sve teško išlo. Tuča je dobila veliki zamah, pa i su policajci imali dosta muka da razvade aktere te tuče.
Posle intervencije policije mnogi učesnici ove opšte makljaže, u kojoj je bilo i krvi, razbežali su se što kopnom, što rekom Savom. Policija je odmah uhapsilla G.Đ. koji je identifikovan kao jedan od učesnika događaja. U rukama je imao mačetu!
Dok je ovaj učesnik regate privođen policiji, stigla su kola hitne pomoći i povređene odvezila u Dom zdravlja i bijeljinski bolnicu. Mnogi lakše povrđeni nisu hteli kod lekara, kako ne bi bili identifikovani. U bijeljinsku bolnicu je primljeno troje pacijenata, koji su, kako sazanjemo, posle hiruškog zbrinjavanja pušteni kućama. Niko srećom nije teško povređen.
Organizatori nisu preduzeli odgovarajuće mere zaštite
Odmah posle regate izdato je saopštenje Republičkog štaba civilne zaštite u kom se ističe, pored ostalog, da organizatori nisu preduzeli odgovarajuće mere zaštite učesnika ove manifacije... Inače, na regati su bili I pripadnici Civilne zaštite Bijeljina, Granična služba BiH, sa čamcima, vatrogasci, policajci I hitna pomoć.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NESVAKIDAŠNjI INCIDENT U ZAGREBU: Starica (74) brutalno pretukla 83-godišnjakinju
30. 07. 2021. u 14:27
UHAPŠEN ZBOG NAPADA SEKIROM U UŽICU: Policija privela begunca s „nanogicom“ (FOTO)
28. 07. 2021. u 15:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)