SRUŠIO SE VOJNI AVION U TURSKOJ: Letelica pala u more - piloti spašeni!

танјуг

09. 04. 2021. u 11:59

TURSKI vojni avion srušio se u more tokom trenažnog leta, a dva pilota su spasena, saopštilo je danas ministarstvo odbrane Turske.

СРУШИО СЕ ВОЈНИ АВИОН У ТУРСКОЈ: Летелица пала у море - пилоти спашени!

Foto: Printskrin

Navedeno je da se avion tipa KT-1 srušio kod grada Foča na Egejskom moru, u zapadnoj provinciji Izmir, prenosi AP.

Turski mediji preneli su da su piloti katapultirali i da su prebačeni u bolnicu, ali da nisu ozbiljno povređeni.

Uzrok pada aviona se istražuje.

Pad se dogodio samo dva dana nakon što se avion koji je pripadao akrobatskom timu turskih vazduhoplovnih snaga "Turske zvezde" srušio u centralnoj provinciji Konja tokom treninga. Pilot aviona je stradao.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

BOG ME SPASIO NAJGOREG: Autobus visio nad liticom, Bosiljčić umalo stradao na veliki praznik - Veliku Gospojinu slavim kao drugi rođendan