PUCNJAVA U SREDNJOJ ŠKOLI U SAD: Učenik prvog dana nastave otvorio vatru, maloletnik u teškom stanju (VIDEO)
JEDAN učenik je pucao iz oružja u srednjoj školi "Votson čepel" u Arkanzasu rano u ponedeljak.
Foto AP
Kako su naveli zvaničnici policije, osumnjičeni muškarac, čija je starost za sada nepoznata, je u pritvoru.
Maloletnik koji je upucan je živ, ali u teškom stanju.
Incident u srednjoj školi Votson Čepel u Pajn Blafu dogodio se prvog dana kada su se okružne škole vraćale celodnevnoj nastavi nakon višemesečnih ograničenja zbog virusa korona, javila je "KARK-TV".
Prema zvaničnicima okruga, kako je citirao lokalni emiter "KLRT-TV", svi kampusi su zatvoreni, a policija je stigla na lice mesta kako bi iskontrolisala situaciju.
Istakli su da su svi učenici su na bezbednom, a pucnjava je okarakterisana kao "izolovani incident".
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)