"VAKCINA JE NAŠ IZLAZ": Imunizovano više od 20 miliona Britanaca
VIŠE od 20 miliona ljudi u Velikoj Britaniji primilo je bar jednu dozu vakcine protiv korona virusa, saopštio je danas ministar zdravlja te zemlje Met Henkok.
Foto AP
- Veličanstveno dostignuće za našu zemlju. Vakcina je naš izlaz. Kada dobijete poziv, vakcinišite se - napisao je Henkok na Tviteru.
Velika Britanija je pokrenula najjbrži program vakcinacije u Evropi i prva je na kontinentu po broju vakcinisanih na milion i na 100 stanovnika.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VAKCINACIJA U VELIKOJ BRITANIJI: Više od deset miliona građana primilo prvu dozu
03. 02. 2021. u 18:03
SKANDALOZNO: Evropa odustaje od moralne obaveze da drugima dostavi vakcine?!
28. 02. 2021. u 13:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)