SZO OBJAVILA: U prethodna 24 sata obolelo 300.000 ljudi
BROJ inficiranih od početka izbijanja pandemije korona virusa u svetu prešao je 108,15 miliona, saopštila je sinoć Svetska zdravstvena organizacija (SZO).
Foto: EPA
Od kovida je preminulo 2.381.295 pacijenata, dodaje se u izveštaju SZO koji je preneo TAS S.
Broj potvrđenih slučajeva se popeo za 300.530, dok je preminulo 7.776 ljudi.
U Evropi je zabeleženo najviše kovid slučajeva (122.528), slede Severna i Južna Amerika (115.652) i oblast Istočnog Mediterana (22.938).
Preporučujemo
ZABRINjAVAJUĆI PODACI SZO: U prethodna 24 sata obolelo više od 500.000 ljudi
31. 01. 2021. u 07:47
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)