ORBAN RAZGOVARAO SA TRAMPOM: "Ostalo je samo pet dana..."
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je imao telefonski razgovor sa republikanskim predsedničkim kandidatom Donaldom Trampom uoči predstojećih izbora u Sjedinjenim Američkim Državama.
Foto: Profimedia
- Upravo sam razgovarao sa predsednikom Trampom. Poželeo sam mu sreću sledećeg utorka. Ostalo je samo pet dana. Držim vam palčeve - napisao je Orban na društvenoj mreži Iks.
Orban je ranije ovog meseca rekao da će otvoriti „nekoliko boca šampanjca” ako se Tramp vrati u Belu kuću sledećeg meseca. Kako je preneo CNN, više od 50 miliona Amerikanaca već je glasalo na ranim izborima. Predsednički izbori u SAD biće održani 5. novembra.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)