POTPUNI ŠOK: On je otkrio lokaciju lidera Hezbolaha i predao Izraelcima?
PRE ubistva lidera libanskog šiitskog pokreta Hezbolah Hasana Nasrulaha, Izrael je dobio informaciju o njegovom dolasku u južno predgrađe Bejruta od špijuna u Iranu, piše francuski list leparisien , pozivajući se na libanski bezbednosni izvor.
Foto: EPA
- Izraelce je popodne obavestila iranska krtica o predstojećem dolasku šiitskog vođe - navodi se u članku.
Sagovornik publikacije nazvao je izraelski vazdušni napad u kojem je ubijen Nasrulah "najvećim napadom od 2006. godine", prenela je RIA.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
IZVUČENO TELO UBIJENOG VOĐE HEZBOLAHA: Nasralah likvidiran u Izraelskom napadu na Bejrut
29. 09. 2024. u 13:51
LIBANSKI MINISTAR: Želimo primirje sa Izraelom, ulažemo diplomatske napore
29. 09. 2024. u 12:34
JOŠ JEDAN KOMANDANT HEZBOLAHA UBIJEN U NAPADU NA BEJRUT: Oglasile se izraelske snage
29. 09. 2024. u 12:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)